2

چقدر طول میکشد کالا پس از سفارش برای من ارسال شود؟

بستگی به نوع کالای انتخاب شده دارد. در مورد مشتریان مشهد، پس از تامین کالا، از طریق پیک نایس 1تا 4 روز کاری زمان خواهد برد. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز و چاپار ارسال خواهد شد. تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران در پرداخت نقدی، پیشتاز و چاپار در پرداخت آنلاین انتخاب خواهند شد.

شرایط بازگشت محصول نایس چیست؟

اولین هدف نایس، رضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا 5 روز از زمان تحویل امکان پذیر است. برای بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان نایس تماس بگیرید. تیم ما ابتدا شرایط برگشت کالای مدنظرشما را کامل توضیح خواهند داد،اطلاعات شما را ثبت کرده و فرایند برگشت کالا آغازمیشود. مشتریان عزیزشهرستان کالای موردنظر را به همراه فاکتور ازطریق پست ،به آدرس انبارنایس برگشت خواهند داد. فقط برای شهر مشهد، امکان جمع آوری کالای بازگشتی در محدوده زمانی مجاز برای کالاهای مجاز، توسط سرویس حمل نایس وجود دارد. به این منظور، از طرف تیم ارسال با اشما برای هماهنگی ، تماس خواهندگرفت.

من سفارش خود را کنسل کرده بودم اما سفارش به دست من رسیده است، باید چه کنم؟

اگر به هر دلیلی سفارش کنسل شده از سمت شما دوباره ارسال شده است، لطفا از مامور پست یا پیک بامیلو تحویل نگرفته و از دریافت امتناع نمایید. اگر به هر دلیلی در آن زمان تحویل گرفتید، خواهشمندیم شرایط بازگشت کالا را مطالعه فرمایید.

هزینه ارسال کالا چگونه است ؟

ارسال رایگان به سراسر ایران ( بالای ۷۵ هزار تومان ، کمتر از 9 کیلو گرم)

%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%a7